اولین هم‌اندیشی شبکه رابطین فهمای شهرستان تربت حیدریه در سال 1401 برگزار شد
اولين هم‌انديشي شبکه رابطين فهماي شهرستان تربت حيدريه در سال 1401 برگزار شد

اولین هم‌اندیشی شبکه رابطین فهمای شهرستان تربت حیدریه در سال 1401 برگزار شد

نخستين هم‌انديشي رابطين فهما در شهرستان تربت حيدريه برگزار شد.
شناسه خبر : 38456 تاریخ انتشار : ۲ تير ۱۴۰۱ زمان انتشار : ۰۷:۱۵

 به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خراسان رضوی ،«حجت الاسلام و المسلمین افکار» ؛ در اولین نشست هم اندیشی شبکه رابطین فهمای شهرستان تربت حیدریه در سال 1401 ، ضمن قدردانی از زحمات شبکه رابطین فهما در سومین رویداد ملی فهما بیان کرد : شبکه رابطین فهما شبکه ای برای توانمند سازی و تولید فعالیت های موثر فرهنگی هنری با مشارکت کانون ها است.

 

مدیر ستاد فهمای خراسان رضوی با بیان اهمیت و ضرورت توجه به تولید فعالیت های موثر و بومی در حوزه فرهنگی هنری اظهار داشت : امروز همه فعالان فرهنگی باید با ابتکار و طراحی های نو وارد میدان کارزار فرهنگی شوند.

 

« حجت الاسلام افکار» با بیان شاخص های چهارمین رویداد ملی فهما ،رویداد فهما را میدان رقابت سالم برای متولیان فرهنگی در کانون های فرهنگی هنری مساجد دانست و افزود : در سال 1401 رویداد فهما به فعالیت های میدانی براساس شرایط اقلیمی و بومی هر منطقه توجه ویژه داشته است.

 

مدیر ستاد کانون های مساجد خراسان رضوی ؛ با تاکید بر اینکه امروز باید با ابزارهای نو وایده های خلاقانه و تلاش های جهادی وارد عرصه فرهنگی شویم ابراز داشت : کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان یک نهاد رسمی و موثر می تواند در توسعه و ترویج فعالیت فرهنگی و هنری در بین جوانان و نوجوانی نقش مهی را ایفا کند.

 

«نخعی» ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تربت حیدریه نیز در این نشست ؛ با ارائه گزارشی از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری شهرستان ، رویداد فهما را مسیر مناسب و موثر برای شناسائی و معرفی فعالیت های اثرگذار فرهنگی کانون های مساجد دانست.

 

گفتنی است در این دیدار رابطین فهمای شهرستان تربت حیدریه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته ، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادت خود پرداختند.

کلمات کلیدی: فهما